yalıkavak otel tavsiyesi

YALIKAVAK OTEL TAVSİYESİ | YALIKAVAK’TA NEREDE KALINIR ?

Son yılların popüler tatil noktası olan ve magazin programlarından çokça ismini duyduğumuz Yalıkavak otel seçeneği konusunda bir çok alternatife sahip. Özellikle lüks otel konusunda Yalıkavak Bodrum’un beldeleri arasında önde gidiyor. Yalıkavak Otel Tavsiyesi başlıklı bu yazımda bizim bizzat deneyimlediğimiz yerler hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

YALIKAVAK OTEL TAVSİYESİ

Bodrum’un en lüks yeri Yalıkavak olunca burada bulunan otellerin çıtası daha yüksek. Oda fiyatları gecelik 200 TL’den başlayıp 2000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu tamamen bütçeye göre gelişen bir tercih meselesi.

Biz Yalıkavak’ta 2 gece konakladık ve konaklama yaptığımız otelden çok memnun bir şekilde ayrıldık. Tüm detaylar aşağıda sizlerle.

MİÇOS BUTİK OTEL
yalıkavak otel tavsiyesi
yalıkavak otel tavsiyesi

Bazı otellere girince gözünüz, gönlünüz açılır ya Miços Butik Otel de bizim için öyle bir otel oldu. Bodrum Yalıkavak’ta Nerede Kalınır sorusunun çok güzel bir cevabı olan Miços Butik Otel tam bir yaz oteli havasında. Mavi zaten benim favori rengim, Miços’un masmavi odaları gözümü gönlümü açtı. Odalarda kahve içmelik şirin mi şirin balkon da var.

OTELİN OLANAKLARI:

yalıkavak'ta nerede kalınır
yalıkavak'ta nerede kalınır
bodrum yalıkavakta nerede kalınır

Miços butik otelde odalarda ihtiyacınız olabilecek her şey mevcut. Su ısıtıcısından fön makinesine, çamaşır kurutma yerinden özel duş jellerine kadar her şey var. Bunun dışında iyi çeken bir wifi, ücretsiz otopark, denize girebileceğiniz alanda otel misafirlerinin kullanabileceği şezlong ve şemsiye mevcuttu. Otelde konaklama oda kahvaltı şeklinde ve otele 150 metre mesafede denize sıfır noktada bulunan Miços Restaurantta kahvaltı yapıyorsunuz. Şezlong ve şemsiyeler de restaurantın bir bölümünde bulunuyor.

OTELİN TEMİZLİĞİ:

yalıkavak otel tavsiyesi
yalıkavak otel tavsiyesi

Pandemi nedeniyle Miços Butik Otelde tüm önlemler alınmıştı. Odalarda misafirlere özel dezenfektan ve maskelerin var olması bizi çok memnun etti. Temizlik kokusu vardır ya, odalara girdiğinizde o kokuyu duyuyorsunuz. Temizlik konusunda Miços Otel bizden tam puan aldı.

MİSAFİR İLİŞKİLERİ:

Misafir ilişkileri konusunda Miços Otel sahibi Ali Bey ve ailenin gelini Zelal inanılmaz yardımsever insanlardı. Her konu ve her detayla ilgileniyorlar. Benim doğum günümde Yalıkavak tatilimize denk gelince bize akşam çok güzel begonvillerle süslü bir masa ayarladılar.

OTELİN KONUMU:

Miços Butik Otel Yalıkavak’ta merkezi bir konumda bulunuyor. Otele 150 metre uzaklıktaki restaurant ise Tilkicik Koyu’nda yer alıyor. Buranın denizi tertemiz. Otelin konumu burada.

MİÇOS BUTİK OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ:

yalıkavak otel tavsiyesi

Adres: Yalıkavak, Dirmil Mah, Tilkicik Cd. No:67, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: 0532 226 11 85
Website: https://www.micos.com.tr/index.html

Yalıkavak otel tavsiyesi başlıklı yazımdan şimdilik bu kadar. Kaldığımız Miços Butik Otel bu yıl yenilenmiş ve sezona tam hazır değildi. Bu haliyle bile biz gerçekten memnun kaldık ve gönül rahatlığıyla burayı sizlere tavsiye edebilirim. Yalıkavak ile ilgili diğer yazılarım aşağıda sizlerle. Musmutlu gezmeler.

YALIKAVAK RESTAURANT TAVSİYESİ | YALIKAVAK’TA NE YENİR ?
YALIKAVAK GEZİLECEK YERLER (GÜNCEL VE DETAYLI)

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir