Otel Önerileri

Otel Önerileri

 • Antalya villa ve bungalov kiralama

  Antalya Villa ve Bungalov Kiralama Rehberi : 15 Harika Öneri

  Şöyle bir güneye insek, bir Antalya tatili yapsak diye tüm kış hayaller kurdunuz. E yaz geldi çattı. Hayalleri gerçekleştirmenin tam zamanı. Peki nerede kalmalı, nasıl bir tatil yapmalı? Eğer Antalya deyince aklınıza yalnızca her şey dahil tatil köyleri geliyorsa fazlasıyla yanılıyorsunuz. Antalya villa ve bungalov kiralama alanında da muhteşem seçenekler sunuyor. Artık otel konseptinin dışına çıkıp villa ve bungalov dünyasına girme vakti.

 • dalyan'da nerede kalınır

  Dalyan’da Nerede Kalınır | 4 Otel Tavsiyesi

  Dalyan'da Nerede Kalınır | 3 Konaklama ve Otel Tavsiyesi başlıklı yazımla karşınızdayım. Muhteşem coğrafyasıyla Dalyan bizim gönlümüze taht kurmuş bir yer. Buraya geldiğinizde doğa ve beraberinde gelen huzur en yakın dostunuz olacak. Büyülü bir coğrafya burası. Dalyan Boğazı'nın kıvrımlı sazlıkları, İztuzu Plajı'nın incecik uzunluğu, topraklarda yatan derin tarih bu büyünün bir parçası. Yabancılar buraya "Fantastic Place" diyor. Sonuna kadar haklılar. Dalyan merkezde bir çok noktadan görünen Kaunos Kaya Mezarları size sürekli ben buradayım, ihtişamım ve heybetim burada, beni aklına kazı…

 • lvivde nerede kalınır

  Lviv’de Nerede Kalınır : En Güzel Otel Önerisi

  Lviv son zamanların en popüler tatil rotalarından biri haline gelmiş durumda. Özellikle Lviv'i vizesiz ve pasaportsuz gezme imkanının olması bu popülerliğin artmasında önemli bir rol oynuyor. Gerçekten Lviv'e geldiğinizde neden Lviv'in bu kadar popüler olduğunu anlıyorsunuz. Sokaklarındaki Avrupa havası, birbirinden ilginç restaurant ve kafeleri, Lviv'in sanatsal yüzü ve caddelerindeki hareketli ve canlı yaşam tarzı insanı fazlasıyla kendine çekmeyi başarıyor.

 • amasya'da nerede kalınır

  Amasya’da Nerede Kalınır ? Amasya Konaklama Tavsiyesi

  Amasya hızlıca karar verip tekeri döndürdüğümüz bir seyahatimizdi. Bazen çok da plan program yapmadan aklına esip çıktığın yollar daha bir keyifli olur ya Amasya da bizim için öyle oldu. Öyle şahane yerler gezdik gördük öyle tatlı bir yerde konakladık ki, her şeyiyle unutulmazlarım arasına girdi. Bu yazıda da Amasya'da nerede kalınır sorusunun yanıtını bulabilecek Amasya otel tavsiyesi olarak size sunduğum şirin mi şirin otelimizi yakından tanıyacaksınız.

 • Urfa Otel Tavsiyesi | Şanlıurfa’da Nerede Kalınır ?

  Bu defa sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim diyorum. Bu yazı Bujuyollarda'dan okkalı bir konaklama tavsiyesi içeriyor. Deneyimlemediğim ve memnun kalmadığım hiç bir yeri zaten tavsiye etmem ama her deneyimim için de aşırı iddialı konuşmam. Yani demem o ki bu yazıda okuyacağınız her bir övgü cümlesinin altı doludur, kullandığım her iddialı kelime hak edildiği için söylenmiştir. :) Şanlıurfa'da nerede kalınır sorusuna bir yanıt arıyorsunuz ve benim yazıma denk geldiniz. E hoş geldiniz. Tavsiyemi dinleyip tercih ettiğinizde pişman olmayacağınız Urfa otel tavsiyesi yazıma…

 • datçada nerede kalınır

  Datça’da Nerede Kalınır | 6 Otel Tavsiyesi

  Muğla'nın en güzel ilçelerinden biri olan Datça size huzurlu ve sakin bir tatil vadediyor. Büyük şehirlerin yoğun atmosferinden kurtulmak için doktorunuz Datça'yı reçetenize yazabilir. 😀 Ege ile Akdeniz'in buluştuğu Datça'nın güneybatı tarafı olan Palamutbükü - Ovabükü tarafı gerçekten cennetten bir köşe gibi. Biz de zaman buldukça Datça'yı keşfetmeye buradaki otellerde mini tatiller yapmaya çalışıyoruz. Datça'da nerede kalınır başlığı altında bu deneyimlerimin detaylarından bahsedeceğim.

 • trabzon otel tavsiyesi ve önerisi

  Trabzon Otel Tavsiyesi : Royal Comfort Otel

  Doğu Karadeniz'in incisi Trabzon'da 4 günlük bir gezi planı yaptık ve Trabzon'un altını üstüne getirdik. Gezimiz boyunca konakladığımız otel bizim için Trabzon'da nerede kalınır sorusunun okkalı bir cevabı oldu. Tek bir eksik bulamadığımız otelimizden inanılmaz mutlu ayrıldık. Trabzon otel tavsiyesi noktasında tereddütsüz önerebileceğimiz Royal Comfort Otel ile ilgili tüm detaylar aşağıda.