datça koyları ve plajları

Datça Koyları ve Plajları : En Güzel 19 Yer (Haritalı)

Muğla’da denize nerede girilir diye sorarsanız bunun için size bir çok yer sayabilirim ama bu cevaplar arasında Datça Koyları ve Plajlarını farklı bir yere koyarım. Datça koyları ve plajları masmavi, tertemiz, cam gibi bir denize sahip. Denize dalış yaptığınızda balıklarla yüzüyorsunuz, denizden çıkıp başınızı gökyüzüne kaldırdığınızda ise Datça’nın güzel yemyeşil dağlarını, taş evlerini görüyorsunuz ve akabinde kendinize ben cennette miyim diye soru soruyorsunuz.

Mavi ile yeşilin buluştuğu Datça Koyları ve Plajları bizim Muğla’daki en favori denize girdiğimiz yerler arasında. Eminim siz de bu yerleri beğeneceksiniz. Hadi şimdi gelin bu koyları ve plajları detaylı inceleyelim.

NOT: Aşağıda yazdığım plaj ve koyları en alt kısımda size kolaylık olsun diye Datça Merkezde Denize Girilecek Yerler ve Datça’da Arabayla Gidilebilecek Koylar diye 2 kısma ayırdım. Ayrıca Datça Koyları ve Plajları listesini konum olarak birbirlerine yakınlık durumuna göre sıraladım bilginiz olsun.

Datça Koyları ve Plajları

Datça’da efsane güzellikteki koylara ve plajlara hazır olun. Bol mavili bir yazı sizi bekliyor. Datça’da ne meşhur diye sorsalar (ki yazımda var😊) Datça’nın koylarını ve plajlarını en başta söylerim.

Datça Koyları ve Plajları arasında sadece Datça değil Muğla’daki en favori koyumuz da mevcut. Bizim favorimiz bu efsane koy yazının içinde saklı. Evet yazıma Datça’nın güney batısındaki yerler ve bu yerlerinde en favorisi olan Palamutbükü Plajı ile başlıyorum. Keyifli okumalar.

Datça Koyları ve Plajları Haritası (Aşağıda sıralamayı görebilir, harita üzerinde zoom yapabilirsiniz.)

Datça Koyları ve Plajları Listesi

 1. Palamutbükü Plajı
 2. Akvaryum Plajı Palamutbükü
 3. Kurubük
 4. Ovabükü Plajı
 5. Hayıtbükü Koyu
 6. Domuzbükü
 7. Yaziköy Plaj
 8. Tekir Bükü
 9. Murdala Koyu
 10. Kumluk Plajı
 11. Hastane Altı Plajı
 12. Taşlık Plajı
 13. Kargı Koyu
 14. Akvaryum Koyu
 15. Perili Köşk Plajı
 16. Karaincir Plaji
 17. Kızlan Gereme Koyu
 18. Gebekum
 19. Aktur Kurucabük Plajı

Palamutbükü Plajı

Palamutbükü Gezi Rehberi
Datça koyları ve plajları

Datça’da görülmesi gereken koy ve plajlar listesinde olmazsa olmaz bir yer varsa orası Palamutbükü Plajı’dır. Palamutbükü Datça merkeze 20 km uzaklıkta yer alıyor. Oldukça uzun bir plaja sahip olduğu için burada kalabalık çok sorun olmuyor. Palamutbükü’nün denizi tertemiz ve taşlık. Şnorkel şart. Şnorkelinizi takıp, berrak suların altında çeşit çeşit balıklarla yüzerken parmaklarınız buruşma garantili.😊

Datça Palamutbükü’nde konaklama yapabileceğiniz bir çok otel ve pansiyon seçeneği de mevcut. Gündüz denizin tadını bolca çıkarıp, akşamları Palamutbükü’nün en güzel restaurantlarında yemek yiyebilirsiniz. Palamutbükü ile ilgili daha detaylı bilgi için Palamutbükü Gezi Rehberime tıklayabilirsiniz.

PALAMUTBÜKÜ PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ

Palamutbükü Plajı’nın herhangi bir giriş ücreti bulunmuyor. İsterseniz burada bulunan tesis olanaklarından ücret karşılığında faydalanabilirsiniz isterseniz kendiniz şemsiye ve sandalye atabilirsiniz.

PALAMUTBÜKÜ PLAJI NEREDE VE YOL TARİFİ

Palamutbükü Plajı’nın konumu ve yol tarifi için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Araç parkı alan geniş olduğundan sorun olmuyor.

Gerence Koyu

Palamutbükü gezilecek görülecek yerler
datçada gezilecek görülecek yerler

Palamutbükü’ne çok yakın konumda olan Akvaryum Plajına geldiğinizde kendinize ben cennete mi geldim acaba diyorsunuz. Akvaryum Plajı halk arasında Gerence Koyu olarak da biliniyor. Palamutbükü ile Akvaryum Koyu arası yaklaşık 1 km. Palamutbükün’den buraya yürüyerek bile ulaşabilirsiniz. Akvaryum Plajı taşlık bir sahile sahip ve alan olarak oldukça küçük. Deniz turkuaz renginde tertemiz. Akvaryum Plajı yazın oldukça kalabalık oluyor. Sabah erken saatlerde gitmenizde fayda var. Burada herhangi bir tesis vs. yok. Hazırlıklı gelin. Akvaryum Plajında ateş yakmak, kamp kurmak yasak.

PALAMUTBÜKÜ AKVARYUM PLAJI (GERENCE KOYU) NEREDE VE NASIL GİDİLİR ?

Akvaryum plajına geldiğinizde aracınızı yol kenarına park edip sağ taraftan patika yoldan plaja iniyorsunuz. Bizim gibi ters tarafa gitmeyin.:) Giriş yolu hemen sağ tarafta. Akvaryum Plajı’nın konumu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Datça Kurubük

Datça koyları ve plajları
datçada gezilecek görülecek yerler

Datça Koyları ve Plajları arasında en favori yerimiz olan Kurubük’e geldik. Eğer deniz tatili için Datça’ya geliyorsanız burası gerçekten sizi her anlamıyla tatmin edecektir. Buranın yukarıdan manzarası efsane. Biz burada drone çekimi yaptık ve harika görüntüler yakaladık. Kurubük denizinin berraklığı, maviliği insanı içine çekiyor. Burada deniz taşlık ve hemen derinleşmiyor. Muğla koyları ve plajları arasında en fazla balığı sanırım burada gördük.:) Kurubük’te herhangi bir otel,tesis, wc, duş imkanı yok. Dolayısıyla buraya hazırlıklı gelmeniz gerekiyor.

DATÇA KURUBÜK NEREDE VE NASIL GİDİLİR ?

Kurubük, Ovabük ve Palamutbükü arasında kalıyor. Buraya gelmek için sahil şeridinden ilerlemeniz gerekiyor. Araç şart. Kurubük’ün konumu ve yol tarifi için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Aracınızı aşağı tarafa ya da yol kenarına bırakabilirsiniz.

Ovabükü Plajı

datçada gezilecek görülecek yerler
Datça koyları ve plajları

Ovabükü Plajı hem açık deniz, hem koy havasını veren nadir plajlardan biri. Akvaryum gibi olduğu anlar genellikle sabahları. Öğlen saatleri nispeten dalgalı olabiliyor. Doğasına denizine hayran kalacağınız bir yer burası. Tatilinizi geçirmek için adeta cennet. Gürültüden uzak, huzura doyacağınız bu koyda konaklama ve yeme içme seçenekleri de mevcut. Burada isterseniz tesislerden faydalanırsınız isterseniz kendi imkanlarınızla takılabilirsiniz. Ovabükü Plajı’nın Palamutbükü tarafına düşen en sağ tarafı diğer kısımlarına göre daha az kalabalık aklınızda bulunsun.

OVABÜKÜ PLAJI NEREDE VE NASIL GİDİLİR ?

Ovabükü Plajı, Hayıtbükü Koyuna oldukça yakın konumda. Yol tarifi ve haritadaki konumu için buraya tıklayabilirsiniz.

Hayıtbükü Plajı

datça çevresinde gezilecek yerler

Datça Koyları ve Plajları listesi “büklerden” oluşuyor desek abartmamış oluruz.:) O güzel büklerden biri de Hayıtbükü. Datça’nın Mesudiye köyüne bağlı bu bük konaklamak için ya da günü birlik yüzmek için tercih edebileceğiniz yerlerden biri. Denizi çabuk derinleşmediği için çocuklu ailelerin tercih edebileceğini de söylemiş olayım. Burada şezlong ve yeme içme için tesisler bulunuyor. Hayıtbükü Plajı diğer plajlara göre biraz daha sakin.

HAYITBÜKÜ KOYU NEREDE VE NASIL GİDİLİR ?

Hayıtbükü Koyu’nun yol tarifi ve konumu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Domuzbükü Koyu

Domuzbükü Koyu, Datça’nın Mesudiye mahallesi sınırları içerisinde yer alıyor. Bu koya sadece Palamutbükün’den günlük tekne turları ile gidiliyor yani karadan ulaşım yok. Deniz ve manzara mükemmel. Doğayla iç içe olan koyun suyu cam gibi. Burası Datça yarımadasında mutlaka görülmesi gereken bir koy. Eskiden burada bir tesis varken şu anda hizmet veren herhangi bir tesis yok.

Karadan ulaşımın mümkün olmadığı Domuzbükü Koyu’na ulaşmak için Datça’dan ya da Palamutbükün’den kalkan tekne turlarına katılmalısınız.

Yazıköy Plajı

Datça’da sessiz sakin bir koy arıyorsanız size bir öneri daha. Yazıköy Plajı Knidos Antik Kenti yolu üzerinde bulunuyor. Yazıköy Plajı Bağlarözü Plajı olarak da geçiyor. Sahili kum-çakıl karışık. Buranın yolu biraz bozuk yavaş gitmenizde fayda var. Yazıköy Plajı’nda bir restaurant bulunuyor. Alışveriş yapacağınız herhangi bir yer yok. Hazırlıklı gelmeniz lazım. Burada kamp da kurabilirsiniz aklınızda bulunsun. Konum burada.

Tekir Bükü

Datça koyları ve plajları

Datça koyları ve plajları yazımızda bir bakir koy daha. Tekir bükü Datça’da göreceğiniz en temiz büklerden biri. Yolu oldukça sıkıntılı. Altı yüksek araç şart. Murdala Koyuna gitmişken vaktiniz varsa buraya da gidebilirsiniz. Tekirbükünde hiç bir tesis imkanı yok. Hazırlıksız gelirseniz aç susuz kalırsınız benden söylemesi.:) Konum burada.

Murdala Koyu

Konum olarak diğer plajlara göre terste kalan Murdala Koyu Datça’nın kuzey batı tarafında kalıyor. Kalabalık sevmeyenler için bu koy ideal. Kalabalık olmamasının nedeni de yolunun kötü olması. Bu yol için altı yüksek bir aracınızın olması gerekiyor.

Murdala Koyu’nda herhangi bir tesis, market vs yok. Dolayısıyla hazırlıklı gelmeniz gerekiyor. Murdala Koyuna kamp için de gelebilirsiniz aklınızda bulunsun. Murdala Koyu nerede sorusunun cevabı için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

NOT: Murdala Koyu ile birlikte Datça çevresindeki koyları ve plajları tamamladık. Artık Datça merkez ve merkeze yakın koy-plajları geçiş yapabiliriz.

Kumluk Plajı

datçada gezilecek yerler
datçada gezilecek yerler kumluk plajı

Datça merkezde bulunan Kumluk Plajında gündüz ister denize girebilir isterseniz de akşam burada bulunan restaurant veya kafelerde güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Buranın denizi temiz fakat biz denize girmek için farklı yerler seçtik.

Biz Kumluk Plajına akşam gelmeyi tercih ettik çünkü gerçekten ışıklandırmalarla birlikte buranın atmosferi değişiyor ve çok güzel oluyor. Buraya akşam gelmenizi ve ışıklandırmalar altında bir şeyler yiyip yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim. Mekanlara oturmadan önce fiyatları kontrol etmenizde fayda var.

KUMLUK PLAJI NEREDE ?

Datça merkezde bulunan Kumluk Plajı’nın konumu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Araç parkı için buraya paralel arka sokakları ya da otoparkları tercih edebilirsiniz.

Hastane Altı Plajı

Datça merkezde denize nerede girilir sorusunun güzel bir cevabı olan Hastane Altı Plajı tertemiz bir denize sahip ve deniz oldukça sığ. Denizin kıyı kısmı taşlı fakat 3-4 metre ilerisi kumlu. Burada duş imkanı var 1 TL atıyorsun ve duş çalışmıyor.😁

Plaj alan olarak küçük, öğleden sonra yer bulursanız ağaç gölgelerinden faydalanabilirsiniz. Datça merkezde bulunan Hastane Altı Plajı’nın konumu burada.

Taşlık Plajı

datçada gezilecek yerler haritası
datçada gezilecek yerler listesi

Datça merkezde denize girilecek yerlerden biri olan Taşlık Plajına biz sabahın erken saatlerinde gittik. Buranın denizi efsane güzel ve temiz. Adı üstünde plaj taşlık ve hemen derinleşmiyor. İster buradaki işletmelerin olanaklarından faydalanabilirsiniz isterseniz de kendiniz şemsiye, sandalye keyfi yapabilirsiniz.

Taşlık Plajı’nın arkasında oyun parkı mevcut. Çocuklu aileler için ideal bir plaj. Plajın sonlarına doğru yeraltı termal sulardan oluşan yapay bir göl (Ilıca Göleti) bulunuyor. Burada bu suyun şifalı olduğuna inanılıyor. Göl ile denizi bağlayan küçük de bir şelale var. İsterseniz buraya da girebilirsiniz.

DATÇA TAŞLIK PLAJI NEREDE ?

Datça koyları ve plajları

Datça Taşlık Plajı’nın konumu burada. Yazın oldukça kalabalık oluyor burası. Araç parkı için çevre sokakları tercih edebilirsiniz.

Kargı Koyu

datçada gezilecek yerler listesi
Datça Koyları ve Plajları – Kargı Koyu
datça gezilecek yerler haritası

Datça koyları ve plajları listemizde bizim çok beğendiğimiz bir koya geldik. Kargı Koyu Datça merkeze sadece 3 km uzaklıkta bulunuyor. Buraya belediyenin dolmuşlarının düzenli geldiğini söyleyelim. Kargı Koyu, etrafındaki tepelerden dolayı korunaklı ve sakin bir koy. Kargı Koyu’nun çevresi okaliptüs ağaçlarıyla kaplı. Buranın denizi tertemiz, plajı çakıl. Burada hem halk plajı var hem de tesislerin kendi alanı mevcut.

Datça Kargı Koyu’nda bizim bayıldığımız bir nokta var. Burada denize doğru kaynak sudan oluşan böyle küçük bir nehir var ve denize doğru akıyor. Çok güzel buz gibi bir su. Üstün buz gibi sulara bayıldığı için onu buradan çıkartamadık.:) Serinlemek isterseniz burası aklınızda bulunsun.

Datça koyları ve plajları
Datça Koyları ve Plajları – Kargı Koyu
datça gezilecek yerler 2020

NOT: Plajı taşlık olan koylar için yanınıza deniz ayakkabısı ve şnorkel almayı unutmayın.

KARGI KOYU GİRİŞ ÜCRETİ

Kargı Koyu’nun herhangi bir giriş ücreti bulunmuyor normalde. Fakat burada anlamsız bir şekilde araçlardan otopark ücreti alınıyor ve bu ücret 10 TL. Otopark ücreti vermemek için aracınızı dışarıya park edebilirsiniz.

KARGI KOYU MİNİBÜS SAATLERİ

Datça’dan Kargı Koyuna gelen dolmuşların saatleri için Muğla Belediyesi’nin bu bağlantısına tıklayabilirsiniz.

KARGI KOYU NEREDE ?

Datça merkez ile arası 3 km olan Kargı Koyu’nun konumu için sizi bu bağlantıya alalım.

Akvaryum Koyu

Mübarek Datça’da her yer akvaryum zaten.:) Datça koyları ve plajları o kadar güzel ki buralara isim bulunamazsa koylar direkt Akvaryum ismini alıyor.😁

Kargı Koyu’nun hemen arkasında bulunan Akvaryum Koyu’na Kargı Tepesinden patika yol ile ulaşıyorsunuz. Koya ulaşmak için Kargı Koyu’na girmeden sağdan devam edip aracınızı yolun sonuna bırakıyorsunuz ve 20 dakikalık yürüyüş ile koya ulaşıyorsunuz.

Akvaryum Koyu’na araç ile ulaşım yok. Buraya günübirlik tekneciler geldiğinde kalabalık oluyor. Deniz tertemiz ve dalış için mükemmel. Kargı Koyu’na gelirseniz ve vaktiniz varsa Akvaryum Koyu’nu da ziyaret edebilirsiniz. Konum burada.

Perili Köşk Plajı

datça'da ne yapılır

Datça Koyları ve Plajları listemizde çok fazla bilinmeyen bir koy ile devam ediyoruz. Perili Köşk Plajı Datça’nın en sakin koylarından biri. Bu plaj adını burada bulunan otelden alıyor. Yani peri falan yok buralarda.:)

Perili Köşk Plajında herhangi bir tesis bulunmuyor. Buraya gelirken şemsiye ve sandalye getirmeyi unutmayın. Bu plajın güzel bir tarafı var. O da karşıda bulunan adaya yürüyerek denizin içinden geçebiliyorsunuz. Tıpkı Marmaris’deki Kız Kumu Plajı gibi. Biz de Üstünle karşı adaya yürüyerek geçtik ama biraz yorulduk. Deniz bazen derinleşiyor ve bazen de akıntı oluyor dikkat edin. Eğer adaya geçecekseniz deniz ayakkabısı almayı unutmayın. Perili Köşk Plajı’nın konumu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Karaincir Plajı

datça karaincir plajı
datça gezilecek yerler haritası

Perili Köşk Plajına oldukça yakın bir konumda olan Karaincir Plajı Datça’daki nadir kum plaja sahip plajlardan biri. Biz çok fazla kum plaj sevmediğimiz için buraya çok fazla ısınamadık. Çocuklu aileler için oldukça ideal burası. Deniz oldukça sığ, hemen derinleşmiyor. Karaincir Plajında hem halk plajı var hem de özel işletmeler mevcut. İstediğiniz şekilde takılabilirsiniz.

KARAİNCİR PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ

Datça Karaincir Plajı’nın herhangi bir giriş ücreti bulunmuyor.

KARAİNCİR PLAJI NEREDE ?

Datça merkeze 19 km uzaklıkta bulunan Karaincir Plajı’nın konumu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kızlan Gereme Koyu

datça gezilecek yerler gereme koyu
Datça koyları ve plajları

5 günlük Datça tatilimizin son 3 gününü geçirdiğimiz Kızlan Köyüne bağlı Gereme Koyu berrak, tertemiz sularıyla sizi bekliyor. Datça’da sessiz sakin bir koy arıyorsanız adres Gereme Koyu. Datça’ya gelirken son 10 km’de gördüğünüz rüzgar türbinleri var ya ha işte onların arka tarafında kalıyor Gereme Koyu.

Gereme Koyu oldukça uzun bir plaja sahip. Denizi taşlık ve taşlar oldukça büyük. Dikkatli olmanızda fayda var. Gereme Koyunda herhangi bir işletme bulunmuyor. Gelirken tedarikli gelmeniz lazım. Burada incir ağacının altında bir çeşme var duruma göre bu çeşmeyi kullanabilirsiniz. Duş, wc imkanı yok.

KIZLAN GEREME KOYU KAMP

Kızlan Gereme Koyunda kamp kurmak yasak. Fakat biz gittiğimizde çadır kuranlar vardı. Bu konuda net bir şey söylemek doğru olmaz. Jandarma belki gelir belki gelmez. Sadece burası doğayla iç içe olduğundan kesinlikle ateş yakmayın.

KIZLAN GEREME KOYU GİRİŞ ÜCRETİ

datça kızlan gereme koyu
Datça koyları ve plajları

Gereme Koyu’nun herhangi bir giriş ücreti bulunmuyor.

KIZLAN GEREME KOYU NEREDE VE NASIL GİDİLİR ?

Datça’nın Kızlan Köyünde bulunan Gereme Koyu’nun yolu topraklı. Bu konuda size bir uyarım var. Köyün içinden giden daha sonra denize çıkan ve akabinde 2-3 km ile koya ulaşabileceğiniz yolu tercih edin. Navigasyonun size önereceği orman yolunu tercih etmeyin çünkü bu yol berbat. Kızlan Gereme Koyu’nun konumu burada.

Datça Gebekum Plajı

Datça merkeze 5 km uzaklıkta bulunana Gebekum Plajı fosil kumlardan oluşan özel bir plaj. Gebekum Plajı’nın uzunluğu 6 km’yi buluyor. Bu plaj diğer plajlara göre fazla rüzgar aldığı için burada bol bol sörf yapılıyor. Bunun için de Gebekum Plajında sörf okulu var. Gebekum Plajı’nın konumu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aktur Koyu ve Plajı

datça koyları ve plajları
datça koyları ve plajları

Marmaris’ten Datça’ya giderken yol üzerinde göreceğiniz Aktur Koyları, Aktur tatil sitesinin içerisinde yer alıyor. Kampçı ve karavancıların favori yeri olan Aktur’da büyükçe bir kamping alanı var. Aktur’da Aktur Kovanlık Koyu (Küçük Koy) ve Aktur Çiftlik Koyu (Büyük Koy) olmak üzere 2 koy bulunuyor. Koyların imkanları bölgede tatil sitesinin olmasından dolayı oldukça gelişmiş. Migros Jet, eczane gibi bir çok imkan mevcut.

Aktur Koyları’nın denizi kum ve küçük çakıllardan oluşuyor. Burada bir çok tesis var. İster bunlardan faydalanır isterseniz de kendi başınıza takılabilirsiniz. Aktur koy ve plajının herhangi bir giriş ücreti yok. Araç park yeri sorunu da bulunmuyor. Aynı zamanda Aktur Çiftlik Koyu’nda (Büyük Koy) su sporları yapabileceğiniz bir işletme de mevcut. Aktur Koyları’nın konumu burada.

datça koyları ve plajları
Datça Koyları ve Plajları : Aktur Kamp Alanı Girişi

Datça Merkezde Denize Girilebilecek Yerler

Datça merkezde denize girilecek yerler listemiz aşağıda. Genel olarak bu koy ve plajlarda tesis imkanları mevcut. Tesislerden faydalanmak istemezseniz kendi şemsiyeniz ve sandalyelerinizle de denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Datça merkezde denize girilebilecek yerler:

 • Hastane Altı Plajı
 • Kumluk Plajı
 • Taşlık Plajı
 • Kargı Koyu (Datça’ya 3 km uzaklıkta)

Datça Arabayla Gidilebilecek Koylar

Datça’da bulunan bir çok koya arabayla gidebilirsiniz. Ama ters noktalarda kalan koylara gitmek için sağlam bir araba şart. Çünkü yollar gerçekten bozuk. İşte Datça’da arabayla gidilen koylar ve plajlar.

Datça’da arabayla gezilecek koylar ve plajlar listesi:

 • Hastane Altı Plajı
 • Kumluk Plajı
 • Taşlık Plajı
 • Kargı Koyu
 • Palamutbükü Plajı
 • Palamutbükü Akvaryum Plajı
 • Kurubük
 • Ovabükü
 • Hayıtbükü
 • Kızlan Gereme Koyu
 • Perili Köşk Plajı
 • Karaincir Plajı
 • Aktur Koyları
 • Murdala Koyu
 • Tekir Bükü
 • Yazıköy Plajı

Datça’nın En Güzel Köyleri

Bu yazıma son olarak Datça’nın en güzel köylerini de yazmak istedim. Datça koyları ve plajlarını gezerken bu köylerin içinden geçeceksiniz. Bu köylerde Ege’nin o huzurunu hissedebilirsiniz. İşte benim en favori Datça köyleri listem:

Datça’nın En Güzel Köyleri:

 • Yazı Köyü
 • Cumalı Köy
 • Yaka Köy
 • Kızlan Köyü
 • Mesudiye

Datça Koyları ve Plajları başlıklı yazımdan bu kadar. Aşağıda Datça gezimizdeki drone çekimlerimiz var. Umarım her şeyi ile faydalı bir yazı olmuştur. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Musmutlu gezmeler.😊

Datça ile ilgili diğer yazılarım için:

DATÇA NEREDE – DATÇA’YA NASIL GİDİLİR & DATÇA GEZİ REHBERİ

DATÇA GEZİLECEK YERLER | ADIM ADIM DATÇA
DATÇA OTEL TAVSİYESİ – DATÇA OTEL ÖNERİLERİ
DATÇA VİLLA KİRALAMA TAVSİYESİ | DATÇA’DA NEREDE KALINIR
DATÇA’DA NE YENİR & DATÇA YEME İÇME ÖNERİLERİ
PALAMUTBÜKÜ GEZİ REHBERİ | DATÇA’NIN GÖZ BEBEĞİ
13 MADDEDE DATÇA’NIN NEYİ MEŞHUR ?

12 Comments

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.