göcek koyları ve plajları hamam koyu

Göcek Koyları ve Plajları : En Güzel 16 Nokta

Güzel mi güzel Muğla’nın kıyı şeridi uzunluğu yaklaşık 1500 km. Dile kolay tam tamına 1500 km. Bu ne demek biliyor musunuz Türkiye’nin bir ucundan bir ucu demek. Yani uzunluk muazzam. Hal böyle olunca da birbirinden güzel koy ve plajlar Muğla’nın haritadaki girintilerine saklanmış. İnanın Muğla’daki tüm koy ve plajları gezmeye kalksanız en az 2 ay süre gerekli. Tabi bunun için de güzel bir teknenizin olması lazım. Şimdiden dualarımız kabul olsun ne diyelim.😊

Muğla’nın bu uzun kıyı uzunluğundan Göcek’te nasibini fevkalade güzel almış. Göcek’te neler yok ki. Adalardan koylara, plajlardan turkuaz rengi sulara Göcek’te deniz ve yat turizmine dair neredeyse her şey var. Göcek’e geldiğinizde bu yat ve tekne havasını çok iyi alıyorsunuz. Burada son yıllarda o kadar yat ve tekne var ki metrekareye insandan çok tekne düşüyor.

Gelelim asıl meselemize yani Göcek tatilimize. Biz Muğla’da yaşadığımızdan her zaman Göcek’e gelme fırsatı buluyoruz fakat bu sefer 3 günlük bir mini tatil planı yapıp Göcek Koyları ve Plajlarını keşfedelim dedik. Çok güzel deneyimler yaşadık ve tabiri caiz ise Göcek’e dibimiz düştü. Yok böyle mavilik ve turkuaz rengi deniz. Her noktadan bir güzellik çıkmış. Göcek’i eminim çok sevecek ve buraya tekrar gelmek isteyeceksiniz. Tıpkı bizim gibi Göcek demek mavilik demek, huzur demek mottosuyla yaşayacaksınız.😊

Not: Göcek ile ilgili hazırladığım tüm yazılarımın bağlantısı aşağıda. Göcek’te tekne turu ya da mavi yolculuk için planınız varsa aşağıdaki bağlantılara göz atmanızda fayda var.

Göcek’te Mavi Tur (Konaklamalı)

Göcek koyları ve plajları başlığına geçmeden önce Göcek’te mavi tur konusuna kısa da olsa değinmek istiyorum. Göcek, Türkiye’de yat turizminin en önde gelen yerlerinden biri. Burada küçüğünden büyüğüne her ebatta tekne görebilirsiniz. Bill Gates bile zaman zaman Göcek koylarını tercih ediyor diyeyim siz anlayın.⛵⛵⛵

Göcek’e gelirseniz en başta yapmanız gereken bir şey varsa o da mavi tur yolculuğuna çıkmak olacaktır. Neden mavi tur çünkü Göcek koylarını yani 12 Adalar bölgesini 1 günde tekne ile gezmeniz mümkün değil. Mavi tur yolculuğu için Göcek koylarına en az 3 gün zaman ayırıp bu güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Ayrıca Göcek’te günübirlik dolmuş ya da özel tekne turları için de aşağıdaki numaradan bilgi alıp anında rezervasyon yapabilirsiniz.
Telefon/WhatsApp: 05304353627

Göcek Koyları ve Plajları

Artık listemize geçme vakti geldi. Yazıma başlamadan önce Göcek Koyları ve Plajları noktasında 2 ayrım yapmak istiyorum. İlki arabayla gidilebilen koylar ve plajlar ikincisi arabayla gidilemeyen yani karadan ulaşım olmayan koylar ve plajlar. İlk grupta daha az koy varken ikinci grupta doğal olarak çok da fazla yer var. Liste aşağıda ona göre tatil planınızı yapabilirsiniz.

Arabayla Gidilebilen Göcek Koyları ve Plajları

 • D-Marin Blue Point Plajı
 • Ayten Koyu
 • Osman Ağa Plajı
 • İnlice Plajı
 • Kille Koyu
 • Bedri Rahmi Koyu
 • Boynuzbükü Koyu

Arabayla Gidilemeyen Göcek Koyları ve Plajları

 • Göcek Adası Koyları
 • Yassıca Adaları
 • Tersane Adası Koyları
 • Domuz Adası Koyları
 • Kleopatra Hamam Koyu
 • Akvaryum Koyu
 • Göbün Koyu
 • Yavan Su Koyu – Martı Koyu
 • Sıralıbük Koyu
 • Cennet Koyu
 • Büyükova Koyu

Göcek Koyları ve Plajları Haritası

Göcek Koyları ve Plajları Haritası (Harita üzerinde numaraların üstüne tıklayabilir, zoom in-out yapabilirsiniz. Sıralama aşağıda)

Göcek Koyları ve Plajları (Göcek’te Nerede Denize Girilir?)

 1. Blue Point Plajı
 2. Ayten Koyu
 3. Osmanağa Koyu
 4. İnlice Halk Plajı
 5. Göcek Adası
 6. Yassıca Adaları
 7. Kille Koyu
 8. Bedri Rahmi Koyu
 1. Sıralıbük Koyu
 2. Hamam Koyu
 3. Martı Koyu
 4. Merdivenli Koyu
 5. Gobün Koyu
 6. Domuz Adası
 7. Akvaryum Koyu
 8. Tersane Koyu

Göcek koyları haritasından da gördüğünüz üzere Göcek’te neredeyse her 10 kişiye 1 koy düşüyor. 😂Göcek’in koy ve plaj açısından maşallahı var. İnanın her yeri saymaya kalksam bu liste uzar da uzar. Allah buraya güzellik açısından vermiş de vermiş. Neredeyse bir çok koya gittik deneyimledik ve bu güzelliklere şahit olduk.

Göcek’te bu adalar kısmı 12 Adalar bölgesi diye geçiyor. Yani tekne ile gidilen Göcek koyları eşittir 12 Adalar diye düşünebilirsiniz. Neyse lafı daha fazla uzatmayayım ve listemize geçelim. İlk noktamız Göcek merkeze çok yakın konumda olan Blue Point Plajı.

Blue Point Plajı

göcek blue point beach

İlk olarak şunu belirteyim Göcek merkezde denize girilecek bir yer yok. Çünkü merkezde bir sürü tekne ve bunlara ev sahipliği yapan marinalar var. Yani Göcek merkezde denize girecek yer aramayın. Yine de merkeze yakın bir yer arıyorsanız özel bir plaj olan Blue Point Beach’i tercih edebilirsiniz.

Blue Point Beach, merkeze yakın D-Marin içerisinde bulunan özel bir plaj. Blue Point Plajı’nın kumu Mısır’dan getirilmiş. Mevzu bahis D-Marin olunca bu plajın giriş ücreti de oldukça pahalı. Giriş için bilmem ne kadar ücret ödüyorsunuz ve bu ücret sadece şezlonglar için belirteyim.

Eğer bütçe sıkıntınız varsa burayı pas geçin. Merkeze yakın sayılabilecek aşağıdaki koyları tercih edin. Ben iyi hizmet almak istiyorum derseniz bu plajı tercih edebilirsiniz. Konum burada.

Ayten Koyu

göcek ayten koyu

göcek gezi rehberi ayten koyu

Göcek’te arabayla gidilen ve denize girebileceğiniz bir kaç koy alternatifi arasında bulunan Ayten Koyu çamların arasında kalmış güzel bir koy. Çamların gölgesinin size doğal şemsiye olduğu Ayten Koyu, Göcek merkeze 10 dk uzaklıkta yer alıyor.

Asıl adı Poruklu Koyu olan Ayten Koyu’nda herhangi bir işletme bulunmuyor. Duş ve WC imkanı da yok. WC için 6-7 dk mesafede benzinliğe gitmeniz gerekiyor. Bu civarda temiz su için çeşme bulunuyor. Ayten Koyu’nun denizi oldukça ılık ve sahili taşlık. Araç ile kıyıya kadar inebiliyorsunuz. Buranın yolu son 1 km kala taşlık oluyor ve dikkatli gitmenizde fayda var.

Ayten Koyu kamp için oldukça güzel bir yer. İmkanlar kısıtlı olsa da tedarikli gelirseniz çadırınızı kurabileceğiniz alanlar mevcut. Biz güvenlik açısından herhangi bir problem sezinlemedik. Yüksek sezonda yer sıkıntısı olabilir. Buraya gelenler sağ olsun çöp konusunda duyarsız olduğu için ağaçlık alan ne yazık ki çok temiz değil.

Ayten Koyu Giriş Ücreti:

Ayten Koyu’nun herhangi bir giriş ücreti bulunmuyor.

Ayten Koyu Nerede ve Nasıl Gidilir ?

Ayten Koyu, Göcek Merkeze 10 dk uzaklıkta bulunuyor. Araba ile yol kötü de olsa ulaşabiliyorsunuz. Ayten Koyu’nun konumu için sizi bu bağlantıya alalım.

Osman Ağa Koyu

göcek osmanaga koyu

göcek gezilecek yerler osmanağa koyu

Göcek gezilecek yerler listesinde olan Osman Ağa Koyu yeşille mavinin buluştuğu oldukça güzel bir koy. Göcek’te denize girmek için tercih ettiğimiz Osman Ağa Koyu sessiz sakin huzurun bulunduğu bir yer. Burası Ayten Koyu’nun devamında yer alıyor ve iki koy arası yaklaşık 5 dakikalık yol var. Açıkçası burayı Ayten Koyu’ndan daha fazla sevdik.

Bu koy hafta sonları hariç çok fazla kalabalık değil. Burada da ağaçlar doğal gölgelik oluşturuyor. Osman Ağa Koyu’nun deniz sıcaklığı gayet iyi. Sahili taşlık. Deniz 10-12 metreden sonra derinleşiyor. Burada tatlı su için bir çeşme var. Herhangi bir işletme, duş, wc bulunmuyor.

Osman Ağa Koyu Giriş Ücreti:

Osman Ağa Koyu’nun herhangi bir giriş ücreti bulunmuyor.

Osman Ağa Koyu Nerede ve Nasıl Gidilir ?

Osman Ağa Koyu Göcek Merkeze 15 dk uzaklıkta bulunuyor. Ayten Koyu’ndan hemen sonra gelen Osman Ağa koyuna araba ile yol biraz bozuk da olsa ulaşım var. Osman Ağa Koyu’nun konumu bu bağlantıda.

Not: Ayten Koyu ve Osman Ağa Koyu’nda sivrisinek sayısı biraz fazla. Bu koylara gidecekseniz yanınıza muhakkak sivrisinek ilacı alın.

İnlice Koyu ve Halk Plajı

inlice koyu

fethiye gezilecek yerler

İnlice Plajı, Göcek merkeze 6 km uzaklıkta yer alıyor. Burası Göcek’te denize girmek için oldukça güzel bir alternatif. İnlice Plajı halka açık ve belediyenin işlettiği bir plaj. İnlice Plajı’nın giriş ücretli. Şezlong ve şemsiye ücreti bu fiyata dahil değil. Duş, soyunma kabini ve wc ücretsiz. Belediyenin işlettiği tesiste fiyatlar oldukça makul.

İnlice Koyu’nda piknik ve mangal yapabileceğiniz alanlar bulunuyor. İnlice Plajı’nın deniz suyu sıcaklığı ideal, deniz yer yer derinleşebiliyor. Plajın sol tarafında taşlar büyük olduğu için burada denize girmeyin. Sağ taraf çok daha ideal. Sağ taraftaki kısımda kum ve çakıl karışık. Kuralları olan temiz bir plaj burası. Çocuklu aileler için oldukça ideal.

İnlice Plajı Kamp ve Çadır Kurma

İnlice Plajında kamp yapmak için herhangi bir işletme bulunmuyor fakat kendi çadırınızı kurabileceğiniz yerler mevcut. Yiyecek ve içecek olarak belediyenin işletmesinden faydalanabilirsiniz.

İnlice Halk Plajı Nerede & Yol Tarifi

Göcek’e 6 km uzaklıkta bulunan İnlice Plajı’nın konumu için buraya tıklayabilirsiniz.

Göcek merkeze konum olarak yakın koyları ve plajları bitirdiğimize göre artık Göcek çevresindeki koylara açılabiliriz. Bu başlığa kadar yazdığım koylara araba ile ulaşım var. Şimdi genel olarak tekne ile gidilen koylara bakalım. Yani yelkenler foraaaaaa.⛵⛵⛵

Kleopatra Hamam Koyu

göcek koyları ve plajları kleopatra hamam koyu

göcek koyları ve plajları hamam koyu

Göcek koyları ve plajları listemin en meşhur yeri kesinlikle Kleopatra Hamam Koyu’dur. Göcek tekne turlarının en uğrak yeri olan Hamam Koyu tekne açısından Göcek’in en kalabalık koylardan biri. Bu koy gerçekten efsane bir yer. Hem doğa hem tarih iç içe. Buraya Kleopatra Koyu denilmesinin nedeni Antik Mısır’ın son Hellenistik kraliçesi olan Kleopatra’nın burayı ziyaret ettiğine inanılıyor olmasıymış.

Efsaneye göre; Kleopatra buraya geldiği zamanlarda yıkanabilmek amacıyla bir hamam yaptırmış. Hatta bu hamam kalıntıları nedeniyle koya bir zamanlar Hamam Koyu deniliyormuş. Hamamın kalıntıları arasından çıkan sıcak su kaynağının Kleopatra’nın güzelliğinin kaynağı olduğu ve bu suyun cilt hastalıklarına iyi geldiğine inanılıyor.

Kleopatra Hamam Koyu’na tekneye ek olarak yürüyerek de gidilebiliyor. Yürüyerek gitmek isteyenler Sarsala Koyu’ndan likya işaretlerini takip ederek yaklaşık 1,5 – 2 saat sonra bu koya ulaşabilir. Eğer trekking seviyorsanız bu yolu deneyimleyebilirsiniz. Onun dışında ulaşım için tekne turu şart.

Not: Kleopatra Hamam Koyu’ndaki gibi kalıntı bulunan koyların tadını çıkarmak için yanınıza muhakkak şnorkel alın.

Kille Koyu

kille koyu ve plajı

Kille Koyu, Göcek’te bakir kalmış koylardan bir. Buraya kara yolundan ulaşım var ama yol biraz zorlayıcı. Koy konum olarak Dalaman ilçesi sınırlarında ama Göcek’e de oldukça yakın sayılır. Kille’nin bir tarafında Bedri Rahmi Koyu var diğer tarafında Boynuzbükü Koyu. Her iki koya da buradan yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Kille Koyu’nun denizi oldukça sakin. Dalgalı değil. Plaj taşlık. Küçük çakıldan biraz daha büyük taşlar var. Denize girdiğinizde de bu taşlar 1-2 metre devam ediyor. Sonrasında da deniz dibi kum oluyor. Bu kum kısım da boy veriyor. Yani deniz hemen derinleşmiyor. Yaklaşık 9-10 metre sonra deniz derinleşiyor. Zaten derinleşen yere kadar ip hattı çekmişler.

Denizin soğukluğuna gelince Kille’nin denizi gayet ılık. Soğuk su sevmeyenler için çok ideal. Hatta çocuğunuz varsa bence Kille tam size göre.

İmkan olarak Kille’de Dalaman Belediyesi’nin güzel bir tesisi var. Şezlong ve şemsiye imkanı da mevcut ve fiyatlar gayet makul seviyede. Soyunma odası, duş, wc imkanları da gayet iyi. Kille Koyu’nun haritadaki konumu burada.

Bedri Rahmi Koyu

göcek koyları

göcek koyları ve plajları

Diğer adı Taşkaya Koyu olan Bedri Rahmi Koyu gerçekten enfes bir güzelliğe sahip. Koyun küçük bir iskelesi var. Koyda küçük bir balıkçı restaurantı mevcut. 1974’te ressam ve yazar Bedri Rahmi’nin burayı ziyaret ederek bir taşın üzerine çizdiği resimden sonra burası Bedri Rahmi Koyu olarak anılmaya başlanmış.

Arkadaşıyla buraya balık yemeye gelen Bedri Rahmi hesabı ödemeye parası yetmeyince restaurant sahibiyle anlaşarak buraya balık figürü yapmış. Kayanın üzerinde çizilen bu figür balık gibi görünse de içinde 6 hayvanın gizlendiğini görebiliyorsunuz.

göcek koyları ve plajları bedri rahmi koyu
Göcek Plajları ve Koyları : Bedri Rahmi Koyu

Bedri Rahmi Koyu’nun yamaçlarında antik dönemden kalma kaya mezarlarını da görebilirsiniz. Her şeyi ile muhteşem bir yer olan Bedri Rahmi Koyu, Göcek’in en popüler koylarından biri. Göcek mavi tur rotanıza, bu doğa harikası koyu kesinlikle eklemenizi tavsiye ediyorum.

Koya ulaşım için yukarıda bahsettiğim Kille Koyu’ndan yürüyerek buraya ulaşabilirsiniz. Göcek günübirlik tekne turlarının uğrak noktası olan Bedri Rahmi Koyu’nun haritadaki konumu burada.

Akvaryum Koyu

göcek akvaryum koyu

Göcek koylarının kesinlikle en güzel yerlerinden bir tanesi de Akvaryum Koyu’dur. Turkuaz rengi bir deniz, enfes bir güzellik ve cam gibi bir su. Akvaryum Koyu, Domuz Adası ile Tersane Adası arasında kalan bir koy. Tekne turumuzda gittiğimiz koylar arasında en çok balık olan yer burasıydı. Yani adının hakkını tam anlamıyla veren bir yer.

Burada bulunan kalıntılar eski bir deniz fenerinden kalma. Göcek 12 Adalar Tekne Turlarının popüler noktası olan Akvaryum Koyu’nda yanınızda kesinlikle şnorkel bulunsun. Denizin altındaki kalıntıları görerek yüzmek efsane bir duygu. Konum burada.

Göcek Adası

göcek adası

Göcek merkeze en yakın ada olan Göcek Adası yatların ve teknelerin popüler uğrak noktaları arasında yer alıyor. Mavi ile yeşilin uyumla dans ettiği bir yer burası.

Göcek Adası’nda bot ile ulaşım sağlayabileceğiniz bir işletme de bulunuyor. Buradan şezlong, şemsiye ve yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Adaya özel yat ya da teknelerle uğramak dışında deniz taksiler ile de ulaşabilirsiniz. Göcek Adası’nın konumu burada.

Yassıca Adaları

göcek koyları ve plajları yassıca ada

göcek yassıca ada

Göcek 12 Ada Turlarının simgesi haline gelen Yassıca Adaları irili ufaklı bir çok adadan oluşuyor. Mavi tur rotalarının vazgeçilmez noktası burası. Yassıca Adaları’nın uç kısmında doğal bir havuz bulunması sebebiyle burası dünya çapında bir üne sahip. Drone görüntümüzden bakınca ne demek istediğimi anlarsınız.

Adanın manzarasını yakalamak için adada bulunan zirveye çıkabilirsiniz. Aynı zamanda adada yürüyüş yaparak keçilere eşlik edebilirsiniz. Yaz aylarında buradaki satıcılardan bir şeyler de satın alabilirsiniz.

Göcek günübirlik tekne turları hatta Fethiye tekne turları buraya muhakkak uğruyor. İmkanınız varsa çaktırmadan drone da uçurabilirsiniz.😂

Tersane Adası

göcek tersane adası

göcek koyları ve plajları tersane adası
Göcek Koyları ve Plajları : Tersane Adası

Göcek’in en büyük adası olan Tersane Adası, adını Osmanlı döneminde tersane olarak kullanılması sebebiyle almış. Şuanda tersaneden eser yok tabi ama kalıntılar mevcut.

Ayrıca adada mübadele sonrasında boşaltılmış eski Rum yerleşiminin kalıntıları da yer alıyor. Biz katıldığımız tekne turumuzda burada durmadık. Ama mavi yolculuğa çıkacaksanız bence muhakkak bu adaya uğramalısınız.

Tersane Adası’nın konumu burada.

Domuz Adası

göcek koyları ve plajları domuz adası

Prens Adası olarak da bilinen Domuz Adası muhteşem güzelliğe sahip bir ada. Adada gördüğünüz begonviller resmen size huzur veriyor. Bir zamanlar adada çok fazla yaban domuzu bulunduğundan buraya Domuz Adası denilmiş.

Domuz Adası da özel bir mülkiyet ve sahipleri Hürriyet sahiplerinin eski sahipleri Simav ailesiymiş. Ada, karaya çıkıp gezebileceğiniz bir ada değil. Burası bir özel mülk. Karaya çıkmamak şartıyla ada koylarında yüzebilirsiniz. Fakat genel olarak tekne turları burayı teğet geçiyor bilginiz olsun. Domuz Adası’nın konumu burada.

Göbün Koyu

göbün koyu

Domuz Adası’na yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta bulunan Göbün Koyu’nun girişi oldukça dar. Bu nedenle Göbün Koyu korunaklı bir sahile sahip.

Göbün Koyu’nda kaya mezarları ve antik kalıntılar mevcut. Burada denizin derinliklerinde resmen tarih yatıyor.

Göbün Koyu’nun manzarasını izlemek isterseniz zirveye kadar yürüyüş yapabilirsiniz. Göbün Koyu’nda Göbün Restaurant adında bir işletme mevcut. İsterseniz burada bir şeyler yiyip içebilirsiniz.

Merdivenli Koyu

merdivenli koyu

Merdivenli Koyu, Göbün Koyu’nun hemen batısında, iki tepenin arasında kalmış küçük bir koy. Arkasında küçük kumsalı bulunuyor ve buradan küçük bir patika yol Göbün Koyu’na gidiyor.

Kıyıdan patika yolu kullanarak yukarıda bulunan köyü ziyaret edebilirsiniz. Buradan yöresel ürünler satın alıp Göcek’in havasını buram buram hissedebilirsiniz.

Martı Koyu

göcek gezilecek yerler martı koyu
Göcek Koyları ve Plajları : Martı Koyu

Göcek mavi tur teknelerinin uğrak noktası olan Martı Koyu oldukça güzel bir koy. Bu koyda hemen deniz kenarında yere işlenmiş bir martı figürü var. Bu nedenle bu koya Martı Koyu deniliyor. Teknelerin koya yanaşabileceği ahşap bir iskele de mevcut.

Martı Koyu’nun diğer adı ise Yavansu Koyu. Bu adı ise dağdan gelen suyun kalitesinden dolayı alıyormuş, sadece hayvanların içebileceği kalitede yavan tadından dolayı koya bu Yavansu adı verilmiş.

Martı Koyu’nun konumu burada.

Sıralıbük Koyu

sıralıbük koyu

Göcek koyları ve plajları listemde son koya geldik. Günübirlik tekne turlarının ve yatçıların uğrak noktası olan Sıralıbük Koyu Göcek’in en güzel koylarından biri. Tatlı su ile tuzlu suyun buluştuğu Sıralıbük Koyu’nda küçük bir restaurant da var. Lacivert suları ile Sıralıbük Koyu’nun konumunu bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Göcek Koyları ve Plajları Sıkça Sorulan Sorular

Göcek’te hangi koylara gidilir?

Göcek’te denize girebileceğiniz bir çok koy var. Bu koylardan araba ile gidilebilen de var sadece tekne ile gidilebilen de. Ben sırasıyla en popüler Göcek koylarını yazıyorum. Kleopatra Hamam Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Akvaryum Koyu, Sarsala Koyu, Tersane Adası, Domuz Adası, Göcek Adası, Sıralıbük Koyu.

Göcek suyu soğuk mu?

Göcek’te deniz genel olarak soğuk değil. Sadece bazı koylarda deniz altında akıntı olduğu için deniz soğuk olabiliyor. Fakat genel olarak Göcek’te deniz ılık.

Göcek tekne turu 12 Adalar hangileri?

Göcek’te gidilen koylar genel olarak 12 Adalar Turu olarak geçiyor. Buradaki başlıca adalar Göcek Adası, Tersane Adası, Domuz Adası gibi önemli adalar.

Göcek Koyları ve Plajları başlıklı yazımın sonuna geldik. Umarım güzel ve faydalı bir liste olmuştur. Ben aşağıya genel olarak Göcek’te denize girilecek yerleri bırakıyorum. Göcek’e gelirseniz ve vaktiniz varsa kesinlikle tekne turuna katılın ya da yat kiralayarak Göcek’in eşsiz güzellikteki koylarını keşfedin.

Göcek’te Denize Girilecek Yerler (Plaj ve Koylar)

 • Ayten Koyu (Arabayla Gidilebilir)
 • Osmanağa Koyu (Arabayla Gidilebilir)
 • Blue Point Plajı (Arabayla Gidilebilir)
 • İnlice Plajı (Arabayla Gidilebilir)
 • Kleopatra Koyu ve Hamamı (Tekneyle Gidilebilir)
 • Bedri Rahmi Koyu (Tekneyle Gidilebilir)
 • Akvaryum Koyu (Tekneyle Gidilebilir)
 • Göcek Adası (Tekneyle Gidilebilir)
 • Yassıca Adaları (Tekneyle Gidilebilir)
 • Tersane Adası (Tekneyle Gidilebilir)
 • Domuz Adası (Tekneyle Gidilebilir)

Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.