akyaka gece hayatı

Akyaka Gece Hayatı | Akyaka’da Gece Ne Yapılır ?

Sessizliği ve sakinliği ile ünlü Akyaka geceleri yaz aylarında çokta sessiz olmuyor.:) Akyaka gece hayatı, Muğla’nın diğer ilçelerine göre çok canlı olmasa da Akyaka’nın kendi halinde güzel, mütevazi bir gece hayatı var.

Akyaka’da gece çok geç saatlere kadar açık olan mekanlar olmasa da arkadaşlarınızla bir şeyler içebileceğiniz barlar mevcut. Bu arada kışın Akyaka’da bir çok mekan kapalı. Dolayısıyla kışın Akyaka’nın gece hayatından çok fazla bir şey beklemeyin. Bu yazım aynı zamanda Akyaka’da gece ne yapılır, hangi mekana gidilir sorusuna da cevaptır.

Akyaka Gece Kulüpleri & Akyaka Barları

Akyaka’da gece hayatı noktasında bilinen mekanları aşağıya sıralıyorum. Bu mekanlar saat 00:00 olunca bal kabağına dönüşüyor.:) Bazı mekanlar biraz daha geç saatlere kadar hizmet verebiliyor. Aşağıda saydığım mekanlar birbirine yakın konumda. Gittiğiniz mekandan memnun kalmazsanız başka bir mekana da geçebilirsiniz.

Deli Mehmet

akyaka gece hayatı
Akyaka Gece Hayatı – Deli Mehmet

Deli Mehmet, Akyaka’nın sakin gecelerini hareketlendiren, güzel müzik yapan, kokteyl içilebilecek bir mekan. Kokteyleri oldukça başarılı. Fiyatlar makul seviyede. Konum burada.

Poison Pub

Poison Pub Akyaka’da bir şeyler içebileceğiniz ve kaliteli müzik dinleyebileceğiniz güzel mekanlardan biri. Akyaka gibi gece hayatı durağan olan bir yer için ideal bir mekan. Fiyatları tatil beldesine nazaran uygun. Konum burada.

Hotshot Bar

akyakada gece ne yapılır
Akyaka Gece Kulüpleri – Hotshot Bar

Hotshot Bar sıcak cips sosları, meksika mutfağı ve envayi çeşit shotları ile Akyaka’nın güzel mekanlarından biri. Burayı da deneyebilirsiniz. Konum burada.

Cycle Bar

Cycle Bar Akyaka gece hayatı için farklı bir konsepte sahip bir mekan. Burası bisiklet konseptli bir bar. Müzikleri oldukça başarılı. Ayrıca içeride bir adet dart bordu mevcut, dart sevenler için tercih edilebilecek bir mekan. Konum burada.

No 22 Riders

No 22 Riders Akyaka’nın bilindik mekanlarından biri. Yaz aylarında çarşamba, cuma ve cumartesi günleri canlı müzik var. Bu mekanda zaman zaman DJ performası da oluyor.

Kum Kafe Bar & Bistro

Akyaka gece hayatı listemizin eski mekanlarından biri olan Kum Kafe Bar ortam ve konsept olarak güzel bir mekan. Fiyatlar makul seviyede. Mekanda canlı müzik yapan bir grup var. Konum burada.

U2

Akyaka’da Blues müziği dinlemek isterseniz U2’ye gelebilirsiniz. Azmak Nehri sakinliği ve serinliğine blues müzik eşlik edince ortaya keyifli bir ortam çıkabilir. Konum burada.

Akyaka gece hayatı & Akyaka’da Gece Ne Yapılır başlıklı yazımdan şimdilik bu kadar. Akyaka’da işletme açılış kapanış hızı çok yüksek. Listedeki mekanlara gitmeden önce açık olup olmadığını teyit edin.:)

Akyaka hakkında yazdığım diğer tüm yazılar için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.Cevap Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.