Münih’te Nerede Kalınır | Münih Otel Tavsiyeleri

Hey sen! Anlaşılan yakınlarda bir Münih seyahatin var. Güzel, doğru adrestesin 🙂 Münih’te nerede kalınır soruna güzel önerilerim var. O işi çözelim, sana başını sokacak bir yer bulalım sonra da Münih’te gezebileceğin yerleri şurada, güzel lezzetler tadabileceğin önerileri de şurada bulabilirsin.

Şimdi, Münih merkez yürüyerek gezmeye çok müsait bir şehir. Ve toplu taşıma işi pahalı. Sen iyisi mi otelini merkezi bir yerden seç ki bi daha otelden şehir merkezine geçeceğim diye uğraşma. Ben sana 2 öneri sunacağım. İkisi de bizzat konakladığım ve gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim oteller. Ve ikisinin konumu da oldukça merkezi.

Hauptbahnhof merkez istasyonu bölgesini önermeyen blog yazıları okudum gitmeden evvel tereddüt etsem de nihayetinde seçtiğim oteller tam da o bölgedeydi. Taze deneyimlisi olarak söyleyebilirim ki hiçbir problem yaşamadım. Zaten benim sana vereceğim iki tavsiye de oldukça kaliteli ve iyi oteller. O zaman hazırsan bakalım mı Buju Münih’te nerelerde kalmış ?

ALOFT HOTEL MUNİCH

Münih'te Nerede Kalınır

Aloft otelleri Marriott International’a ait bir otel zinciri. Ve o kaliteyi, konforu da sonuna kadar hissettiriyor. Odalarının ve otel ortak kullanım alanlarının özenli ve güzel dizaynı insanın içini açıyor. Odaların alanı oldukça geniş, eşyalar son derece rahat, ve insanın ihtiyaç duyabileceği her şey mevcut odada. Kasa, mini bar, su ısıtıcı, ütü ve ütü masasına kadar tüm detaylar düşünülmüş.

MÜNİH'TE NEREDE KALINIR aloft hotel
münih otel tavsiyesi

Kahvaltısı ürün çeşitliliği ve kalitesi bakımından gayet iyiydi. Hatta Münih’e özgü bretzeli de burada tattık. Ortak alanda bilardo veya langırt oynayabilir, akşamları Wxyz barda bir şeyler içebilirsiniz. Hatta bazı akşamlar canlı müzik de oluyor. Konumu da yukarıda bahsettiğim Hauptbahnhof merkez istasyonunun hemen karşısında yer alıyor. Ve gezilecek yerlere de yürüme mesafesinde. Özetle ben Aloft Hotel Münih’i çok sevdim. Senin de seveceğine inanıyorum. Münih’te nerede kalınır soruna yıldızlı cevabımdır.

Aloft Munich İletişim Bilgileri:

Adres: Bayerstraße 37, 80335 München, Almanya
Telefon: +49 89 5402370
Rezervasyon yapmak istersen buraya tıklayabilirsin.

H+ HOTEL MÜNCHEN

MÜNİH'TE NEREDE KALINIR
MÜNİH'TE NEREDE KALINIR

Ve işte ikinci önerim de burası sevgili seyahatsever. Konum olarak yine Hauptbahnhof merkez istasyonuna yakın mesafede bulunuyor. Ve elbette gezilecek yerlere de yürüme mesafede. Keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi vaadediyor H+ Hotel München. Odanın rahatlığına diyecek söz yoktu. Odada bizi bekleyen meyve ikramı gönlümüzü hoş etmeye yetti.

Su ısıtıcı odada bulunmuyordu ama istediğimizde getirdiler. Kahvaltısı yeterli ve de lezzetliydi. E bir Türk kahvaltısı bekleme tabi ama aç kalmayacağını da bil. Resepsiyon’da çalışanlar misafir ilişkileri konusunda oldukça iyi ve ilgililerdi. Temiz, konforlu, merkezi ve iyi bir otelde kalmak istersen burayı sana öneririm.

Münih'te Nerede Kalınır h+ hotel

Rezervasyon için seni böyle alayım.

Münih ile ilgili diğer yazılarım için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

MÜNİH GEZİLECEK YERLER LİSTESİ | EN İYİ ÖNERİLER
MÜNİH YEME İÇME REHBERİ | MÜNİH’TE NE YENİR

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.