datça gezi rehberi datça otel önerileri datça konaklama tavsiyeleri

DATÇA OTEL TAVSİYESİ | DATÇA’DA NEREDE KALINIR

Muğla’nın en güzel ilçelerinden biri olan Datça size huzurlu ve sakin bir tatil vadediyor. Büyük şehirlerin yoğun atmosferinden kurtulmak için doktorunuz Datça’yı reçetenize yazabilir.:) Ege ile Akdeniz’in buluştuğu Datça’nın güneybatı tarafı yani Palamutbükü-Ovabükü tarafı gerçekten cennetten bir köşe gibi. Bizde zaman buldukça Datça’da özellikle bu bölgeye gitmeye çalışıyoruz. Ovabükü – Palamutbükü lokasyonunda şimdiye kadar iki konaklama deneyimimiz oldu. Datça Otel Tavsiyesi başlığı altında bu deneyimlerimin detaylarından bahsedeceğim. Eğer Ovabükü – Palamutbükü lokasyonlarında konaklama seçeneği arıyorsanız bu otelleri tercih edebilirsiniz.

DATÇA OTEL TAVSİYESİ & DATÇA’DA NEREDE KALINIR ?

Datça otel tavsiyesi noktasında önerilerimiz şimdilik Ovabükü tarafından. Datça’da Nerede Kalınır konusunda bir de Kızlan Köyü’nde villa tavsiyemiz var. İlerleyen zamanlarda Datça’da farklı yerlerde konaklama deneyimimiz olursa sizlerle paylaşırım.

OVABÜKÜ PANSİYON
datça'da nerede kalınır
datça'da nerede kalınır
datça'da nerede kalınır
datça'da nerede kalınır

Hani bazı insanlar deniz tatilcisi bazı insanlar doğa tatilcisidir ya, işte Ovabükü Pansiyon her iki kesime de hitap edecek ormanın içinde bir otel. 2 dönüm arazi içinde bulunan otelde bir minik çocuk parkı, bir havuz ve bolca keyif yapacak köşeler var. Özellikle çocuklu aileler için uygun olduğunu vurgulamak isterim. Ovabükü sahile yürüyerek 350 metre mesafede bulunan otelin konumu Palamutbükü’ne de yakın bulunuyor. Otelin odaları gerçekten tertemizdi. 2-3-4 kişilik oda opsiyonları var. Odalarda klima bulunuyor. Kahvaltısı açık büfe şeklinde sunuluyor ve gayet yeterli bir kahvaltısı var. Bizim için keyifli bir konaklama deneyimiydi. Tavsiyemizdir.

datça otel tavsiyesi
datça otel tavsiyesi
datça otel tavsiyesi

Ovabükü Pansiyon İletişim Bilgileri:

Adres: Mesudiye, 48900 Datça/Muğla
Telefon: 0537 415 75 01
Website: https://www.ovabukupansiyon.com/
Konum: Ovabükü

SAVANA BUTİK OTEL
datça otel tavsiyesi

Datça otel tavsiyesi noktasında tereddütsüz bir konaklama önerisi: Güzeller güzeli Datça Savana Butik Otel. Savana Butik Otel yazarken bile yüzümün gülümsemesine neden oluyor o denli 🙂 Odaya girdiğimiz anda sanki sıcacık yaz günlerindeymişiz gibi hissediyoruz. Az önce denizden çıkmışız da şipidak terliklerimizle odamıza gelmişiz gibi adeta. Odanın ferahlığı, şahane Ovabükü manzarası, havuzu, denize yakınlığı, nefis kahvaltısı gönülleri fethediyor. Datça’nın Mesudiye Mahallesinde bulunan Savana Butik Otel bir çok ünlünün de konaklama noktası. Bir otelde en çok dikkat ettiğimiz nokta olan misafir ilişkileri bu otelde tavan. Bizi çok iyi karşıladı ve ağırladılar. Eğer Datça’ya gelirseniz bu oteli kesinlikle tavsiye ediyoruz.

datça otel tavsiyesi
datça'da nerede kalınır

Datça Savana Butik Otel İletişim Bilgileri:

Adres:
No:24/A, Mesudiye Mah. Ovabükü Mevkii, Datça, 48900 Datça/Muğla
Telefon: (0252) 728 00 48
Website: https://www.savanaotel.com/

datça ovabükü otel tavsiyesi

Datça Otel Tavsiyesi tamamsa Datça’yı fethetmek için aşağıdaki bağlantılara da tıklayabilirsiniz.

DATÇA NEREDE – DATÇA’YA NASIL GİDİLİR & DATÇA GEZİ REHBERİ
DATÇA GEZİLECEK YERLER | ADIM ADIM DATÇA
DATÇA VİLLA KİRALAMA TAVSİYESİ | DATÇA’DA NEREDE KALINIR
DATÇA’DA NE YENİR & DATÇA YEME İÇME ÖNERİLERİ
DATÇA KOYLARI VE PLAJLARI : EN GÜZEL ÖNERİLER
PALAMUTBÜKÜ GEZİ REHBERİ | DATÇA’NIN GÖZ BEBEĞİ

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir