BEYRUT’TA KONAKLAMA : ORIENT PRINCE HOTEL

     İş ya da seyahat amaçlı gideceksiniz ve Beyrut’ta konaklama seçeneği araştırıyorsunuz. O halde bu yazı sizin için. Seyahatlerde konaklama bizim için de çok önemli. Elbette hepimizin belli kriterleri var; temizlik, konfor, konum, kahvaltı vs gibi. Bizim 3 gece konakladığımız Orient Prince Hotel tüm beklentilerimize yanıt veren bize güzel bir konaklama deneyimi yaşatan bir otel oldu. Size gönül rahatlığıyla önerebilirim. Orient Prince Otel tam bir fiyat performans oteli.

Beyrut konaklama otel Orient Prince Hotel

     Odamız her gün temizlendi, temiz havlular, temiz çarşaflar kullandık. Tüm gün yorulup odamıza döndüğümüzde ertesi güne enerji toplamak adına konfor bizim için en önemli faktörlerden biri. Ve Orient Prince Hotel bu anlamda da bizden tam puan aldı. Beyrut Hamra Caddesinde bulunması ve gezilecek yerlere yakın olması sebebiyle Beyrut’ta konaklama tercihimiz olan otelimizin konumu da bizi tatmin etti.

Beyrut'ta konaklama önerisi

     Kahvaltısı da gayet yeterliydi. Wifi ortak kullanım alanlarında ve odamızda gayet güzel çekiyordu. Çalışanlarının güler yüzü ve hizmeti derken tekrar gitsek gözü kapalı tercih edebileceğimiz bir otel oldu Orient Prince Hotel. Siz de burada konaklamak isterseniz bilgileri buraya ekliyorum 🙂

Adres: Amine Mneimne street-Al Hamra, 0000 Beyrut, Lübnan

Website: http://orientprincehotel.com/

Telefon : +961 1743 930

Mail : [email protected]

Bir seyahatin en önemli kısmı olan konaklamayı hallettiysek o halde sırada yeme içme  var demektir 🙂 Birbirinden lezzetli öneriler için sizi şöyle alalım.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir