AKYAKA RESTORAN ÖNERİLERİ : LEZZETLİ SEÇİMLER

Akyaka Nasıl Gidilir& Nerede Kalınır ve Akyaka Gezilecek Yerler Aktiviteler yazılarımı okuduysanız sırada Akyaka Restoran Önerileri var. Birbirinden şirin mekanları, lezzetli yemekleri sizler için derledim.

Not: Akacak ağız sularınızdan yazım sorumludur 😀

TANTUNİM AKYAKA
akyaka restoran önerileri tantunim akyaka

Mersinde üniversite okumuş biri olarak söyleyebilirim ki tantuni konusunda seçiciyim ve iyi tantuniden anlarım 🙂 O hasretle nice yerde tantuni denedim ama birçoğu sıradan bir dürümden öteye gidemedi. Şimdi bildiğiniz tüm o çakma tantunileri unutun ve halis mulis lavaşıyla, Mersinli ustasının elinden yediğiniz en iyi tantunilerden birini Akyaka’da yemeye hazır olun. İster et ister tavuk ister yoğurtlu yiyin. Hepsi bizden tam puan aldı.

Tantunim Akyaka’nın konumu için buraya tıklayın.

akyaka restoran önerileri tantuni
AKYAKA LOKMA LOKMA

Yeni nesil lokmayı Akyaka’ya getirmişler. Ne de güzel yapmışlar. İncecik hamurlar özel bir yağda çıtır çıtır kızarıyor. Sonrasında içine leziz bir krema dolduruluyor. Yetti mi hayıııır ! Üzerine damak çatlatan Belçika çikolatası gezdiriliyor. Çilekler fındıklar derken yeme de yanında yat.

Lokma Lokma’nın websitesi için buraya tıklayın.

akyaka restoran önerileri lokma lokma
AKYAKA SARIYER BÖREKÇİSİ

Akyaka restoran önerileri yazımızda Sarıyer Börekçisine yer vermesek olmaz. İster kahvaltıda ister akşam gidin. Bence her öğünde iyi gidiyor Sarıyer böreği. Kıymalısını ayranla peynirlisini çayla tüketiniz 🙂 Fiyatlar da gayet uygun. Listeye alın burayı da 🙂

ARZUM PASTANESİ AKYAKA

Fırın ve pastane işlerinde Erzurum İspir’liler bence bir numara. İşte Akyaka’daki örneği de Arzum Unlu Mamüller. İster sabahları sıcacık taze ekmek almak için, ister kahvaltı etmek için, ya da semaver çayı için muhakkak uğrayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.